Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

SUKCES piłkarek ręcznych - awans do zawodów powiatowych

 

SUKCES dziewcząt - awans DO POWIATU

piłka ręczna dziewcząt

W dniu 29.03.2019 odbyły się Gminne Zawody w ramach których, wyłoniona została drużyna która reprezentować będzie naszą szkoła na Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce ręcznej dziewcząt. W rozgrywkach udział wzięły wszystkie szkoły z naszej gminy tj,. Sromowce Wyżne, Sromowce Niżne, Kluszkowce, oraz Maniowy. Graliśmy systemem każdy z każdym .Czas gry to 2 x 8min.  Zawody gminne wygrała reprezentacja ze Szkoły Podstawowej w Maniowach  i to ona reprezentować będzie gminne na  Zawodach Ośrodka Pieniny. Drużyna z Maniów zachowała komplet zwycięstw zdobywając w sumie 25 bramek a tracąc tylko 4.  Kolejnym etapem naszych zmagań sportowych były zawody na szczeblu Ośrodka Pieniny które to odbyły się 2.04.2019  w hali sportowej w Maniowach.

WYNIKI:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Krościenko n. D Szkoła Podstawowa Maniowy 3 : 2 / 2 : 1 /

2. Szkoła Podstawowa Łapsze N. – Szkoła Podstawowa Tylmanowa 6 : 4 / 4 : 3 /

3. Szkoła Podstawowa Maniowy - Szkoła Podstawowa Tylmanowa 8 : 3 /3 : 1 /

4. Szkoła Podstawowa Łapsze N. - Szkoła Podstawowa Maniowy 5 : 3 /2: 2 /

5. Szkoła Podstawowa Tylmanowa -Szkoła Podstawowa Nr 2 Krościenko n. D 5 : 1 /1 :1 /

6. Szkoła Podstawowa Łapsze N. – Szkoła Podstawowa Nr 2 Krościenko n. D 2 : 0 /1 :0 /

Przy równej ilości punktów , o miejscu 2 – 4 , zadecydowała „ mała tabela „

 

Jednocześnie uzyskałyśmy awans do zawodów powiatowych, które odbyły się w Jablonce 5.04.2019.

Skład drużyny: Babiak Gabriela, Jandura Roksana, Jandura Justyna, Kozielec Kinga, Kubicz Małgorzata, Natońska Roksana, Lichaj Marcelina, Tętnowska Dorota, Wójcikiewicz Anita, Zachwieja Zuzanna, Węglarz Karolina, Wolska Julia, Zązel Klaudia.

 

Adrianna Berszakiewicz


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 22 Cze 202418 °
13.8 °C23 Cze
11.4 °C24 Cze
9.7 °C25 Cze
12.2 °C26 Cze

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia