Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Regularne przewozy osób na linii Czorsztyn-Kluszkowce-Nowy Targ zawieszone na okres pandemii koronawirusa. Busy zawieszone do odwołania.

Przewoźnik – Firma Usługowo-Handlowa TYRPUŁA z Jordanowa ze względu na ogłoszony stan zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju zawiesił funkcjonowanie regularnej linii na trasie Czorsztyn-Kluszkowce-Nowy Targ. 

Nadmieniamy, że informacje o ograniczeniach  dotyczących regularnych przewozów osób publikowane są przez Starostwo Powiatowe w Nowym Targu. Jak informuje Starostwo „ (…) informacje o ograniczeniach publikowane są w miarę możliwości na bieżąco”.

Ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji Starostwo Powiatowe w Nowym Targu apeluje jednak o weryfikowanie rozkładów jazdy przed każdą podróżą.

 Wszelkie informacje jak również rozkłady jazdy ( w tym na terenie Gminy Czorsztyn) dostępne są na stronie: 

https://nowotarski.pl/rozklad-jazdy/dokumenty/rozklad-jazdy-linie-regularne-objete-zezwoleniami-starosty-nowotarskiego-265.html

 

Opr. Aneta Markus

 

 

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 22 Cze 202420 °
14.9 °C23 Cze
13.5 °C24 Cze
10.3 °C25 Cze
12.4 °C26 Cze

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia