Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Pierwsza Termalna Bitwa Powiatów: powiat tatrzański vs powiat nowotarski

Chochołów, 02.01.2016 r.

 

Pierwsza Termalna Bitwa Powiatów: powiat tatrzański vs powiat nowotarski

Informacja prasowa

 

Ręczniki, klapki i stroje kąpielowe to podstawowe uzbrojenie uczestników pierwszej Termalnej Bitwy Powiatów. W poniedziałek 9 stycznia w Chochołowskich Termach rozpocznie się starcie mieszkańców powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego. Oprócz ducha walki należy przede wszystkim pamiętać o dobrej zabawie i szlachetnym celu tej potyczki.

 

Startuje Termalna Bitwa Powiatów, w ramach której odwiedzający Chochołowskie Termy będą rywalizować o zdobycie zniżek i zaproszenia dla podopiecznych wybranych placówek czy instytucji ze swojego regionu. Zabawa polega na podawaniu kodów pocztowych miejsca zamieszkania podczas zakupu biletów. Wygra ta drużyna, która w wyznaczonym terminie uzyska wyższy procent odwiedzających do liczby mieszkańców danego powiatu.

 W pierwszej edycji Termalnej Bitwy Powiatów w szranki staną mieszkańcy powiatu tatrzańskiego i nowotarskiego. Od 9 do 15 stycznia 2017 r. będą walczyć o zniżki dla siebie oraz o specjalne zaproszenia do Chochołowskich Term. Jeśli wygrają przedstawiciele pierwszej drużyny, to uszczęśliwią podopiecznych Domu Dziecka w Zakopanem, będącego częścią Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny, natomiast drugi skład walczy o prezent dla Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Nowym Targu. Podopieczni jednej z tych placówek będą mieli możliwość przez cały marzec, raz w tygodniu odwiedzać Chochołowskie Termy.

 – Chochołowskie Termy to miejsce rozrywki i relaksu, które odwiedzają mieszkańcy  różnych zakątków Polski – mówi Marek Wnukowicz z Chochołowskich Term. – Tym razem chcieliśmy im zaproponować dodatkową zabawę, która jednocześnie łączy się z celem charytatywnym. Pobudzając, oczywiście z przymrużeniem oka, ducha rywalizacji w mieszkańcach dwóch sąsiednich powiatów, będziemy mogli przyczynić się również do pozytywnie spędzonego czasu przez podopiecznych Domu Dziecka czy Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego.

 O wygraną będzie można zawalczyć aż do zamknięcia term w niedzielę 15 stycznia. Po ogłoszeniu wyników mieszkańcy zwycięskiego powiatu będą mogli korzystać ze zniżek przez cały marzec. O szczegółach Chochołowskie Termy będą informować na swojej stronie www.chocholowskietermy.pl oraz na fanpage’u: facebook.com/chocholowskietermy.

 Choć pierwsza bitwa dopiero się odbędzie, Chochołowskie Termy już zapowiadają, że mają w planach organizację kolejnych edycji, do których będą zapraszani mieszkańcy różnych powiatów, nie tylko z Podhala i małopolski.

____________________________________

Chochołowskie Termy działające na pograniczu Chochołowa i Witowa zostały otwarte 1 czerwca 2016 roku. Baseny wypełnione są wodą o właściwościach leczniczych i terapeutycznych wydobywaną z głębokości blisko 3600 m z najzasobniejszego ujęcia w regionie. Łączna powierzchnia lustra ma ok. 3000 m2. Obiekt dysponuje największym saunarium na Podhalu (w tym przeszkoloną sauną z widokiem na Tatry), SPA, strefą malucha i salami konferencyjnymi. Posiada także pierwszy w Polsce kryty basen pływacki wypełniony wodą termalną.

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 25 Lut 20244 °
6.6 °C26 Lut
6.3 °C27 Lut
7.7 °C28 Lut
7.2 °C29 Lut

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia