Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Międzyszkolne zawody w piłce nożnej dziewcząt i chłopców o Mistrzostwo Gminy Czorsztyn.

W dniu 28 września 2016 r. na boisku Orlik w Maniowach odbyły się Międzyszkolne zawody w piłce nożnej dziewcząt i chłopców o Mistrzostwo Gminy Czorsztyn z udziałem reprezentacji szkół podstawowych z terenu Gminy Czorsztyn. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym. Najpierw rozegrano dwa mecze w grupie chłopców, następnie dwa mecze w grupie dziewcząt, itd. Kolejność rozgrywanych meczy została ustalona przed zawodami w drodze losowania.

W tym dniu panowały typowe jesienne warunki pogodowe; ranek zimny i mglisty a po ustąpieniu mgły wyjrzało słońce i zrobiło się ciepło. Ta pogoda również miała wpływ na uczestników zawodów; którzy się „rozkręcali z meczu na mecz”. Dopiero ostatnie mecze, zarówno w grupie chłopców jak i dziewcząt zadecydowały o prymacie w Gminie Czorsztyn. Reprezentacji SP Kluszkowce chłopców wystarczył remis w meczu z reprezentacją SP Maniowy. Ale ten ostatni mecz pokazał, że wszystko jest możliwe. Po zdobyciu gola przez drużynę SP Maniowy to zawodnicy z Maniów w tym momencie byliby mistrzami. W końcówce meczu, drużyna SP Kluszkowce z wielką determinacją ruszyła do ataku i strzeliła trzy bramki rywalowi. Wynik trzy do jednego dla drużyny z Kluszkowiec nie pozostawił złudzeń, która reprezentacja w tym turnieju jest najlepsza.W turnieju dziewcząt zaistniała podobna sytuacja; reprezentacji SP Sromowce Niżne wystarczył remis w ostatnim meczu w turnieju z reprezentacją SP Sromowce Wyżne aby zdobyć mistrzostwo gminy. Reprezentacja SP Sromowce Niżne wygrała ten mecz jeden do zera.

Ostatecznie Mistrzostwo Gminy Czorsztyn w grupie dziewcząt zdobyła reprezentacja SP Sromowce Niżne, a w grupie chłopców reprezentacja SP Kluszkowce.

Po zawodach odbyła się ceremonia wręczenia nagród, ufundowanych przez Gminę Czorsztyn. Nagrody (piłki nożne) wręczono kapitanom wszystkich drużyn uczestniczących w zawodach.

WYNIKI:

Grupa I: Dziewczęta

SP Maniowy – SP Kluszkowce 0 : 0

SP Sromowce Niżne– SP Sromowce Wyżne 1 : 0

SP Maniowy – SP Sromowce Niżne 1 : 1

SP Sromowce Wyżne– SP Kluszkowce 3 : 1

SP Maniowy – SP Sromowce Wyżne 1 : 0

SP Sromowce Niżne– SP Kluszkowce 1 : 0

Tabela:

1. SP Sromowce Niżne 7 pkt

2. SP Maniowy 5 pkt

3. SP Sromowce Wyżne 3 pkt

4. SP Kluszkowce 1 pkt

 Grupa II: Chłopcy

SP Kluszkowce– SP Sromowce Niżne 4 : 1

SP Maniowy – SP Sromowce Wyżne 0 : 0

SP Maniowy – SP Sromowce Niżne 1 : 0

SP Kluszkowce– SP Sromowce Wyżne 4 : 0

SP Sromowce Niżne– SP Sromowce Wyżne 3 : 0

SP Kluszkowce – SP Maniowy 3 : 1

Tabela:

1. SP Kluszkowce 9 pkt

2. SP Maniowy 4 pkt

3. SP Sromowce Niżne 3 pkt

4. SP Sromowce Wyżne 1 pkt

 

 


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 22 Cze 202420 °
14.9 °C23 Cze
13.5 °C24 Cze
10.3 °C25 Cze
12.4 °C26 Cze

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia