Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Inwestycja z perspektywą

Rozpoczęło się głosowanie w konkursie "Inwestycja z perspektywą" na najciekawszą samorządową inwestycję współfinansowaną z Unii Europejskiej. Na konkurs „Inwestycja z perspektywą” wpłynęło 158 zgłoszeń. Wśród nich jest też projekt pn.. „Szlak rowerowy wokół Jeziora Czorsztyńskiego (Velo Czorsztyn)”. (https://europapnews.pap.pl/node/19726)

Choć głosowanie potrwa do końca roku, już dziś zachęcamy Państwa do oddania głosu na projekt: „Szlak rowerowy wokół Jeziora Czorsztyńskiego (Velo Czorsztyn)”.

Aby to zrobić, należy skorzystać z mechanizmu uruchomionego na stronie https://europapnews.pap.pl/poll/1 , wyszukać i zaznaczyć projekt: „Szlak rowerowy wokół Jeziora Czorsztyńskiego (Velo Czorsztyn)”, a następnie kliknąć w pole "Vote".

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką "Inwestycja z perspektywą", a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Wideo relacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach PAP. Organizatorem bezpłatnego konkursu jest Polska Agencja Prasowa.

 

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 10 Cze 202317 °
11.9 °C11 Cze
8.3 °C12 Cze
9.6 °C13 Cze
12.0 °C14 Cze

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia