Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Gmina Czorsztyn przyznała nagrody pieniężne. Tym razem wyróżnieni zostali narciarze biegowi.

Zgodnie z posiadaną kompetencją, którą na mocy Uchwały Rada Gminy Czorsztyn upoważniła Wójta Gminy do przyznawania  stypendiów oraz nagród sportowych, na podstawie wniosków złożonych przez Komisję konkursową ds. stypendiów sportowych i nagród wyróżniono sportowców gminnych. Jednorazowe nagrody pieniężne trafiły do narciarzy biegowych: Witolda Skupień – 1 000 zł oraz Agaty Szlachetka -500 zł.

Dla przypomnienia Witold Skupień mieszkaniec Kluszkowiec reprezentował naszą społeczność w  Igrzyskach Paraolimpijskich w narciarstwie biegowym Pyeongchang (Korea Płd), gdzie zajął wysokie 5 miejsce na 20 km. dow, a także w Pucharze Świata w narciarstwie biegowym niepełnosprawnych w Vuokatti (Finl.), gdzie bezapelacyjnie zajął 1 miejsce na 5 km. stylem klasycznym, –2 miejsce na 5 km. stylem dowolnym oraz wysokie 3 miejsce na 20 km. stylem klasycznym. Ponadto nasz reprezentant wygrał Mistrzostwa Polski w narciarstwie biegowym niepełnosprawnych w Chochołowie, gdzie zajął  1 miejsce w sprincie stylem klasycznym oraz 1 miejsce w biegu dystansowym stylem klasycznym.

Kolejna z wyróżnionych osób tj. Agata Szlachetka  zajęła 1 miejsce w biegu na 15 km. stylem klasycznym w Mistrzostwach Polski Amatorów podczas X Biegu Podhalańskiego im. Jana Pawła II w biegach narciarskich organizowanych w Nowym Targu.

Wyróżnionym sportowcom serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów na arenie sportowej.