Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Rozpoczęcie realizacji projektu pn. Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda Karola Kurpińskiego

Spotkanie inaugurujące-rozpoczęcie realizacji projektu pn:"Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda Karola Kurpińskiego.

Spotkanie inaugurujące-rozpoczęcie realizacji projektu pn:"Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda Karola Kurpińskiego. W dniu 22 kwietnia 2016r.rozpoczęliśmy się realizację projektu pn:”Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda Karola Kurpińskiego”. W tym dniu zgodnie z harmonogramem projektu odbyło się pierwsze spotkanie z partnerami realizującymi projekt. W imieniu Zarządu LGD „Gorce-Pieniny” zebranych powitała Pani Aneta Markus. Pani Ewa Zachwieja oraz Pani Maria Złotek (solistki w operze) przedstawiły zakres projektu i „zamówiły” słoneczną pogodę na ten dzień. Planowany termin tego niezwykłego wydarzenia to niedziela-24 lipiec 2016r. Na spotkaniu zostały również omówione prace przygotowawcze do realizacji wszystkich etapów zadania. Już dziś wiadomo, że organizacja tego typu wydarzenia będzie wyzwaniem zarówno dla stowarzyszenia jak i dla wykonawców.

Partnerami projektu są Pieniński Park Narodowy w Krościenku Miejski, Ośrodek Kultury w Szczawnicy, Galeria Krzywa Jabłonka w Szczawnicy, Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A, oraz gmina Czorsztyn, Krościenko, Ochotnica oraz miasto i gmina Szczawnica. Wsparcie finansowe na pokrycie wkładu własnego zadeklarowała na razie gmina Czorsztyn, gmina Krościenko oraz Prezes Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A-za co bardzo dziękujemy.

O przebiegu i rozwoju projektu będziemy oczywiście informować na bieżąco.

Projekt dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu „Kultura dostępna”

Koordynator projektu
Krystyna Kubik-Zarząd LGD „Gorce-Pieniny”


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 17 Cze 202421 °
24.4 °C18 Cze
27.2 °C19 Cze
19.8 °C20 Cze
25.4 °C21 Cze

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia